До грошей, на любов і на удачу: Кращі заговори на старий Новий рік (фото)

Цікаво знати
Січневі дні мають особливу, дуже сильну енергетику. Тому багато хто вірить, що магічні ритуали, зроблені в цей період, обов’язково збудуться.

Старий Новий рік припадає на період магічних святочних обрядів. З давніх-давен в народі в цей час не тільки ворожили, але й робили різні ритуали для залучення в сім’ю щастя і благополуччя. Пропонуємо найпопулярніші заговори на старий Новий рік на удачу, гроші і любов, пишуть Патріоти України

Переддень Нового року за старим стилем: час для неймовірного

В ніч з 13-го на 14 січня ми будемо святкувати старий Новий рік. Цьому святу менше 100 років і відзначають його неофіційно після переходу на григоріанський календар. Однак у слов’ян цей період був святковим ще задовго до зміни літочислення.

13 січня українці святкували Маланку, а на наступний день шанували пам’ять Святого Василя. З цими двома народними святами пов’язано безліч обрядів і традицій. До наших днів залишаються популярними дівочі ворожіння і заговори на старий Новий рік.

Заговори на старий Новий рік: як використовувати залишки зі святкового столу

Заговорювати на удачу, багатство і любов можна, починаючи з вечора 13 січня. Прибираючи зі столу після святкової вечері, потрібно акуратно взяти скатертину, щоб не розсипати крихти, і витрусити її з вікна, тричі повторивши при цьому: «Скільки крихт на скатертини, стільки щастя і багатства в мій будинок».

Не варто викидати і кісточки. У перший день нового року їх потрібно закопати під деревом біля будинку і промовити наступний заговір: «Як цьому дереву міцніти, рости, так і мені добро в будинок нести! Дереву жити-поживати, а мені любов і щастя зустрічати!».

Любовний заговір на старий Новий рік

Цей святковий обряд проводиться під час приготування млинців. Щоб привернути любов, дівчина повинна напекти багато млинців, вбратися, запросити в будинок побільше гостей і пригостити їх.

Щоб ритуал мав силу, під час частування потрібно примовляти: «Блін-блінок, знайди свій роток, млинці печуться, женихи за мене б’ються. На мене любуються — рушники шануються. Буду я вродлива і всім людям мила», а в кінці вечора всі млинці повинні бути з’їдені.

Привернути увагу вподобаного хлопця допоможе заговір в ніч на 14 січня

Для продовження статті перейдіть на слідуючу сторінку в низу

Добавить комментарий