Симптоми раку, які більшість людей ігнорують!

Здоров'я

Багатьом здається, що ці «дзвіночки» абсолютно несуттєві і нічого не значать, і, на жаль, обманюються

Насправді, це попереджувальні сигнали, які подає вам ваше тіло: гей, друже мій, у нас далеко не все гаразд, біжи до лікаря!Повідомляє новину ukr.media

Британські вчені на основі опитування майже двох тисяч людей, хворих на рак, склали список з сімнадцяти симптомів, яких турбували цих людей на початковій стадії раку. Потім з цих 17 симптомів фахівці вибрали десять основних, передає ЗМІ

 

Насправді, це попереджувальні сигнали, які подає вам ваше тіло: гей, друже мій, у нас далеко не все гаразд, біжи до лікаря!

Після випадкового удару шишка або синець не зникає протягом декількох тижнів

. Або навіть з часом тільки зростають. Вистачить вичікувати: пройде — не пройде? Терміново до лікаря! У вищезгаданому дослідженні британських медиків майже 18 відсотків людей зізналися, що у них на тілі було новоутворення невідомого походження, при цьому 77 відсотків з них думали, що це — нічого серйозного.

З’явилися кашель і захриплість, хоча сезон простудних захворювань ще не настав. Якщо такі симптоми тривають довше двох тижнів, насторожіться. Особливо якщо з’явилася тривала хрипота — це вже нагадує симптоми раку легенів або раку горла . Також будь-кашель або захриплість, які не проходять після прийому лікарських препаратів, теж є вагомою причиною, щоб відвідати лікаря.

Для продовження статті перейдіть на слідуючу сторінку в низу

Добавить комментарий