Увага дівчата! Зіркові красені зізнались, на що звертають увагу при знайомстві з дівчиною

(Знаменитості)

Телеведучий Григорій Решетнік


«Що б хто не говорив, але все-таки в першу чергу чоловіки звертають увагу на зовнішність дівчини. Зараз мова йде не про розмір грудей, колір очей і довжину ніг. Я говорю про образ дівчини в цілому. Смаки у всіх різні, тому конкретного ідеалу немає. Також важливий голос дівчини, її манери, харизматичність і наявність власної думки. І, звичайно ж, природність — те, що робить її особистістю, ні на кого не схожою. Великий плюс, якщо дівчина доглянута. А ще чоловіки люблять легких і безтурботних дівчат. Я не легковажність маю на увазі, а саме безтурботність. Коли дівчина вміє не перебільшувати і не акцентувати увагу виключно на своїх проблемах».

Хореограф Женя Кот


«Так, як моє серце уже зайняте, то на інших дівчат не задивляюсь. Проте вважаю, що найпривабливіше в дівчині — це її посмішка і погляд. Я завжди дивлюся на обличчя. Очі — дзеркало душі. По тому, як людина дивиться, можна багато чого сказати про її характер. Погляд може бути сильним, впевненим, звабливим. Якщо красиві очі доповнює щира добра посмішка, на мій погляд, дівчина завжди буде в центрі уваги».

Співак OLEYNIK


«Не знаю, як всі чоловіки, а я звертаю увагу на манери, зачіску, взуття та сумку дівчини. Мені подобається, коли вона виглядає загадково і не показує своїх емоцій під час знайомства. Дівчина має бути ребусом, який хочеться розгадати».

Для продовження статті перейдіть на слідуючу сторінку в низу