Вчені попереджають, січень принесе з собою безліч смертей

Наслідки новорічних та різдвяних свят являють собою найбільшу небезпеку

Перший місяць року стане самим смертоносним місяцем у році. Такі сумні висновки зробили вчені Мельбурнського університету в Австралії, передає UkrMedia. Для цього є цілий ряд об’єктивних причин.

Провівши аналіз підвищення смертності та оцінку впливу ризиків, дослідники з Австралії дійшли висновку, що саме наслідки новорічних та різдвяних свят являють собою найбільшу небезпеку.

Як вважають вчені, стреси, недоступність першої медичної допомоги у святкові дні, надмірне вживання святкових наїдків призводить до загострення хронічних захворювань і патологій.

Крім того, як встановили дослідники, підвищена смертність саме в січні пов’язана з різкою зміною і погіршенням погоди, яка викликає зниження захисних функцій імунної системи у цей час.

Важливий фактор підвищення ризику смертності в січні пов’язаний з психологічним аспектом «несправджених надій». Перед закінченням року та наступаючими святами люди вірять, що з приходом нового року все у них налагодиться, все погане піде. Приходить січень «бере своє» і чинить серйозний підрив нервової системи із-за напливу проблем, відкладених з-за святкових днів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Тисни "ПОДОБАЄТЬСЯ" і завжди будь у курсі цікавого контенту

 

x